Про нас

Думки про створення цього сайту з`явились давно, а саме влітку 2006 року. Захотілося мати ресурс, який би висвітлював не тільки чисто футбольний бік питання (для цього є офіційний сайт ФК Ворскла), а й різні сторони навколофутбольного життя. Довго шукалися можливості реалізації задуманого: виявилось, що все не так легко і швидко робиться, як того хотілося б.
Весною 2008 року був створений Остапфорум, який став прототипом даного інтернет ресурса ворсклян і проіснував близько року. З самого початку він планувався як тимчасовий. Метою його створення була комунікація людей між собою, обмін ідеями та думками. На зміну йому на початку весни 2009-го прийшов повноцінний сайт wglife.com.ua, вдосконалена версія якого знаходиться у Вас перед очима.
На новому сайті, як і раніше, максимально оперативно буде з`являтись інформація про події на трибунах, новини про акції, що готуються або відбулися, новини з життя клубу та фанатів. Крім того, сайт стане ідеологічним рупором ворсклян та хранителем історичних традицій нашого клубу. Певна увага буде направлена на культуру вболівання та поведінку на стадіоні. Сайт буде цікавим як активній частині вболівальників Ворскли, котрі ходять на фанатський сектор, так і тим, хто тільки вчиться підтримувати улюблений клуб і робить перші кроки у цьому напрямку. А також всім, хто хоча і не готовий стояти всю гру за воротами, але не менш щиро підтримує команду.
Тут ви завжди зможете почитати інтерв’ю як з гравцями, так і з цікавими людьми ворсклянського двіжу, з тими, хто робить наші трибуни яскравішими, задати питання в режимі онлайн гостям порталу, поспілкуватись на хвилюючі теми на гостьовій.
Для деяких людей, що пов`язали свій вільний час (а дехто і свій спосіб життя) з діяльністю ФК Ворскла, фанатизм – це важлива частина життя, і цей ресурс присвячується саме йому. Субкультура футбольних фанатів – це світ набагато ширший, ніж може собі уявити більшість сторонніх людей. Це своя література, музика, мода, своя мова, це культура вболівання та підтримки команди, а головне – це особливий стан душі.
Відразу хочеться відмітити, що це не сайт певного моба чи фірми, це – загальнофанатський ресурс для всіх небайдужих до Ворскли, для всіх, у кого в жилах тече біло-зелена кров. Головне завдання цього проекту – це просуваня ІДЕЇ як такої. Ідеї підтримки клубу на стадіонах, поваги до суперника, принципів fair play на вулиці, моди, певних літературних та музичних вподобань і багато-багато іншого.
На сайті відображена тільки особиста думка його авторів стосовно тих чи інших питань. Матеріали висвітлюють реальне положення справ та не є пропагандою насилля, расизму і подібних неоднозначних тем. Тут не закликають до цього, проте в той же час і не заперечують, що такі речі мають місце.
Маємо надію на Ваше розуміння і допомогу в розвитку даного проекту.